Beach Front 218 - Cancun
| Wi-Fi | Πισίνα Εξωτερική πισίνα | Ιδιωτική παραλία Παραλία |
| Κλιματισμός | Δεν επιτρέπονται κατοικίδια |
Το διαμέρισμα Beach Front 218 - Κανκούν βρίσκεται περίπου 4 χλμ. από το Διαδραστικό Ενυδρείο του Κανκούν και έχει θέα στη θάλασσα. Το διαμέρισμα προσφέρει σύγχρονες παροχές, όπως Wi-Fi, καθώς και ιδιωτική στάθμευση για τους ταξιδιώτες με αυτοκίνητο.
Αυτό το διαμέρισμα απέχει περίπου 6 λεπτά με τα πόδια από την Εκκλησία Parroquia de Cristo Resucitado. Από τα αξιοθέατα, τα οποία βρίσκονται κοντά στο διαμέρισμα Beach Front 218 - Cancun 75 τ.μ. Μπορείτε να δείτε την Αγορά 28, που είναι σε απόσταση περίπου 6 χλμ.
Αυτό το κατάλυμα παρέχει στους επισκέπτες χώρο καθιστικού και σαλόνι, καθώς και σύγχρονες ανέσεις, όπως ρυθμιζόμενο κλιματισμό. Αυτό το διαμέρισμα με 2 υπνοδωμάτια διαθέτει μπάνιο με στεγνωτήρα μαλλιών και μεγάλες πετσέτες μπάνιου. Επίσης, έχει ξεχωριστή τουαλέτα και ντους.
Απολαύστε μικρή κουζίνα που παρέχεται στο κατάλυμα και είναι εξοπλισμένη με ψυγείο και μαγειρικά σκεύη για την εξυπηρέτησή σας.
Στο ξενοδοχείο
Γενικά
- Απαγορεύεται το κάπνισμα σε όλους τους χώρους
- Wi-Fi
- Χώρος στάθμευσης
- Δεν επιτρέπονται κατοικίδια
- 24ωρη ασφάλεια
- Ιδιωτική παραλία
Γεύματα και ποτά
- Κουζινικά είδη
Δραστηριότητες και χαλάρωση
- Εξωτερική πισίνα
- Παραλία
- Κήπος
- Πισίνα με θέα
Υπηρεσίες
- Μεταφορά από το αεροδρόμιο (με χρέωση)
Στο δωμάτιο
- Κλιματισμός
- Καθιστικό
- Έπιπλα κήπου
- Τραπέζι φαγητού
- LCD TV
Σημαντική ειδοποίηση
Συχνές ερωτήσεις
- ❓
Ποια είναι τα πιο γνωστά αξιοθέατα στην περιοχή του το διαμέρισμα Beach Front 218 - Cancun;
Galeon Capitan Hook καθώς και Πύργος Escenica βρίσκονται κοντά στο το διαμέρισμα Beach Front 218 - Cancun. - ❓
Πόσο έχει η κράτηση στο το διαμέρισμα Beach Front 218 - Cancun;
Η τιμή κράτησης στο το διαμέρισμα Beach Front 218 - Cancun αποτελεί 122$. - ❓
Θα βρω πάρκινγκ στο το διαμέρισμα Beach Front 218 - Cancun;
Το το διαμέρισμα Beach Front 218 - Cancun παρέχει δωρεάν ιδιωτικός χώρος στάθμευσης αυτοκινήτων.